Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Aguilera Toro, Miguel Videnskabelig assistent miguel.aguilera@food.au.dk F20/8845
Akkerman, Marije Ph.d.-studerende marije.akkerman@food.au.dk +4587157802 F20/8845, 3365
Albrechtsen, Rita Laborant ria@food.au.dk +4587154869 D20/8850, 2115
Andersen, Lone Laboratoriemedhjælper loan@food.au.dk +4587154869 D20/8850, 2115
Corredig, Milena Professor mc@food.au.dk +4522719132 F20/8845, 3367
Coskun, Ozgenur Ph.d.-studerende ozgenurcoskun@food.au.dk
Dalsgaard, Trine Kastrup Lektor trine.dalsgaard@food.au.dk +4587157998 D20/8850, 2138
Danielsen, Marianne Akademisk medarbejder marianne.danielsen@food.au.dk +4587154873 D20/8850, 2136
Esager Ørskov, Kathrine Ph.d.-studerende kathrineoerskov@food.au.dk
Grasberger, Katherine Findlay Specialestuderende kattgras@food.au.dk
Gregersen, Sandra Beyer Postdoc sandrab.gregersen@food.au.dk +4587158031 F20/8845, 3362
Hammershøj, Marianne Lektor marianne.hammershoj@food.au.dk +4587157974 F20/8845, 3370
Hansen, Steffen Fredslund Ph.d.-studerende sfhansen@food.au.dk +4587157802 F20
Jensen, Mette Bisgaard Laborant mebj@food.au.dk
Jimenez Munoz, Luis Miguel Ph.d.-studerende luisjimenez@food.au.dk
Jørgensen, Rikke Stegger Specialestuderende rsj@food.au.dk F20/8845, 3389
Knudsen, Lotte Juul Ph.d.-studerende ljk@food.au.dk
Kristiansen, Gitte Hald Laboratoriefuldmægtig ghk@food.au.dk +4587154869 +4526291507 D20/8850, 2115
Larsen, Lotte Bach Professor lbl@food.au.dk +4587158049 +4522819282 F20/8845, 3354
Markussen, Jacob Østergaard Specialestuderende
Metto, Doreen Jepngetich Ph.d.-studerende doreenmetto@food.au.dk F20/8845, 3365
Møller, Anders Hauer Ph.d.-studerende anders.hauer.moeller@food.au.dk +4587158003 D20, 2139
Møller, Thea Lykkegaard Ph.d.-studerende thealm@food.au.dk
Nebel, Caroline Laborant caroline.nebel@food.au.dk +4587154873 D20/8850, 2136
Nielsen, Søren Drud-Heydary Postdoc sodn@food.au.dk +4587158062 F20/8845, 3356
Nissen, Signe Hjerrild Specialestuderende nissen@food.au.dk D20/8850, 2139
Pedersen, Louise Juul Ph.d.-studerende louisejuulp@food.au.dk +4587158003
Poulsen, Nina Aagaard Lektor nina.poulsen@food.au.dk +4587157997 F20/8845, 3380
Roin, Natacha Roed Ph.d.-studerende nrr@food.au.dk
Roland, Ida Schwartz Specialestuderende isr@food.au.dk F20/8845, 3385
Saxild, Bjarke Dith Specialestuderende bjarke.saxild@food.au.dk 8850/D20, 2139
Schmidt, Jesper Malling Postdoc jesper@food.au.dk +4587158335 F20/8845, 3363
Sheng, Bulei Ph.d.-studerende bulei@food.au.dk
Stokbro, Andreas Møller Ph.d.-studerende a.stokbro@food.au.dk
Sunds, Anne Vuholm Ph.d.-studerende annesunds@food.au.dk +4587157802 +4528576321 F20, 3365
Thorgaard Kristensen, Heidi Ph.d.-studerende heidi.thorgaard@food.au.dk +4587157996 D20/8850, 2139
Waghmare, Swapnil Gorakh Gæste ph.d.-studerende swapnil@food.au.dk 8850, 2139
Wiking, Lars Lektor, Forskergruppeleder lars.wiking@food.au.dk +4587157805 +4522124179 F20/8845, 3353
Würts, Jeanette Specialestuderende jw@food.au.dk F20/8845, 3390/3384
Young, Niall William George Adjungeret lektor niall.young@food.au.dk F20