Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Alexi, Niki Videnskabelig assistent niki.alexi@food.au.dk
Andersen, Barbara Vad Gæsteforsker barbarav.andersen@food.au.dk
Bertelsen, Anne Sjørup Ph.d.-studerende annesbertelsen@food.au.dk
Borum, Anna Videnskabelig assistent ab@food.au.dk
Byrne, Derek V. Professor, Forskergruppeleder derekv.byrne@food.au.dk +4587158394 +4528782840
Eggers, Nina Laborant nina.eggers@food.au.dk +4587154883 +4528623559
Frantzen, Claus Videnskabelig assistent claus-frantzen@food.au.dk
Hansen, Mette Duerlund Ph.d.-studerende mette.duerlund@food.au.dk
Heymann, Hildegarde Adjungeret professor hheymann@ucdavis.edu
Junge, Jonas Yde Ph.d.-studerende jonas.junge@food.au.dk
Kidmose, Ulla Lektor ulla.kidmose@food.au.dk +4587158293
Kragelund, Kamilla Hall Videnskabelig assistent kamilla.kragelund@food.au.dk
Li, Danni Peng Ph.d.-studerende dpl@food.au.dk
Mathiesen, Signe Lund Ph.d.-studerende signelma@food.au.dk
Mielby, Line Ahm Postdoc lineh.mielby@food.au.dk +4587154868 +4520682679
Nielsen, Grethe Kontorfunktionær gren@food.au.dk
Nielsen, Line Elgård Ph.d.-studerende len@food.au.dk
Spence, Charles Adjungeret professor charles.spence@psy.ox.ac.uk
Wang, Qian Janice Adjunkt qianjanice.wang@food.au.dk +4587154886 40B05, 232b