Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Aguilera Toro, Miguel Videnskabelig assistent miguel.aguilera@food.au.dk 5911-213
Akkerman, Marije Ph.d.-studerende marije.akkerman@food.au.dk +4587157802 F20/8845, 3365
Albrechtsen, Rita Laborant ria@food.au.dk +4520643849 Agro Food Park 48, 5909-313
Andersen, Lone Laboratoriemedhjælper loan@food.au.dk Agro Food Park 48, 5909-311
Corredig, Milena Professor mc@food.au.dk +4522719132 Agro Food Park 48, 5911-328
Coskun, Ozgenur Ph.d.-studerende ozgenurcoskun@food.au.dk
Dalsgaard, Trine Kastrup Lektor trine.dalsgaard@food.au.dk +4522410942 Agro Food Park 48, 5911-326
Danielsen, Marianne Akademisk medarbejder marianne.danielsen@food.au.dk +4522405615 5909-311
Esager Ørskov, Kathrine Ph.d.-studerende kathrineoerskov@food.au.dk +4525673669
Grasberger, Katherine Findlay Specialestuderende kattgras@food.au.dk +4531599989
Gregersen, Sandra Beyer Postdoc sandrab.gregersen@food.au.dk
Hammershøj, Marianne Lektor marianne.hammershoj@food.au.dk +4522169259 Agro Food Park 48, 5911-320
Jensen, Mette Bisgaard Laborant mebj@food.au.dk +4520643675 Agro Food Park 48, 5909-313
Jimenez Munoz, Luis Miguel Ph.d.-studerende luisjimenez@food.au.dk
Jørgensen, Rikke Stegger Specialestuderende rsj@food.au.dk F20/8845, 3389
Knudsen, Lotte Juul Ph.d.-studerende ljk@food.au.dk +4521498829
Kristiansen, Gitte Hald Laboratoriefuldmægtig ghk@food.au.dk +4520704358 Agro Food Park 48, 5909-313
Larsen, Lotte Bach Professor lbl@food.au.dk +4522819282 Agro Food Park 48, 5911-322
Markussen, Jacob Østergaard Specialestuderende
Metto, Doreen Jepngetich Ph.d.-studerende doreenmetto@food.au.dk +4550379023 F20/8845, 3365
Møller, Anders Hauer Videnskabelig assistent anders.hauer.moeller@food.au.dk +4522360804 +4522360804 Agro Food Park 48, 5909-317
Møller, Thea Lykkegaard Ph.d.-studerende thealm@food.au.dk
Nebel, Caroline Laborant caroline.nebel@food.au.dk +4520643071 Agro Food Park 48, 5909-311
Nelis, Veronique Gæste ph.d.-studerende veronique.nelis@food.au.dk Agro Food Park 48
Nielsen, Søren Drud-Heydary Postdoc sodn@food.au.dk +4522119439 Agro Food Park 48, 5909-317
Nissen, Signe Hjerrild Specialestuderende nissen@food.au.dk D20/8850, 2139
Pedersen, Louise Juul Ph.d.-studerende louisejuulp@food.au.dk +4528928183
Poulsen, Nina Aagaard Lektor nina.poulsen@food.au.dk +4523967003 Agro Food Park 48, 5911-330, 3380
Raak, Norbert Eric Postdoc norbert@food.au.dk +4522119167 Agro Food Park 48, 5909-319
Roin, Natacha Roed Ph.d.-studerende nrr@food.au.dk
Roland, Ida Schwartz Specialestuderende isr@food.au.dk F20/8845, 3385
Saxild, Bjarke Dith Specialestuderende bjarke.saxild@food.au.dk 8850/D20, 2139
Schmidt, Jesper Malling Postdoc jesper@food.au.dk +4541893314 Agro Food Park 48, 5909-315
Sheng, Bulei Ph.d.-studerende bulei@food.au.dk
Sunds, Anne Vuholm Ph.d.-studerende annesunds@food.au.dk +4587157802 +4528576321 F20, 3365
Tanambell, Hartono Ph.d.-studerende au655322@food.au.dk 5910-315, 5910-315
Thorgaard Kristensen, Heidi Ph.d.-studerende heidi.thorgaard@food.au.dk +4587157996 D20/8850, 2139
Waghmare, Swapnil Gorakh Gæste ph.d.-studerende swapnil@food.au.dk 8850, 2139
Wiking, Lars Lektor, Forskergruppeleder lars.wiking@food.au.dk +4522124179 Agro Food Park 48, 5911-324
Würts, Jeanette Specialestuderende jw@food.au.dk F20/8845, 3390/3384
Young, Niall William George Adjungeret lektor niall.young@food.au.dk F20