Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Alexi, Niki Postdoc niki.alexi@food.au.dk +4522118823 5911-124
Andersen, Barbara Vad Adjunkt barbarav.andersen@food.au.dk +4530707860 5911-124
Andersen, Tjark Ph.d.-studerende tandersen@food.au.dk
Barbosa Escobar, Francisco Jose Ph.d.-studerende francisco.barbosa@food.au.dk +4520808421 5910-215
Bertelsen, Anne Sjørup Ph.d.-studerende annesbertelsen@food.au.dk +4520928489 5910-213
Borum, Anna Videnskabelig assistent ab@food.au.dk 5911-213
Byrne, Derek V. Professor, Forskergruppeleder derekv.byrne@food.au.dk +4587158394 +4528782840 5911-132
Hansen, Mette Duerlund Ph.d.-studerende mette.duerlund@food.au.dk +4524852910 5910-213
Heymann, Hildegarde Adjungeret professor hheymann@ucdavis.edu
Hyldelund, Nikoline Bach Ph.d.-studerende nikoline.b.hyldelund@food.au.dk +4522422686
Junge, Jonas Yde Ph.d.-studerende jonas.junge@food.au.dk +4526330862
Kidmose, Ulla Lektor ulla.kidmose@food.au.dk +4520865197 +4520865197 5911-130
Krishna Kumar, Abilash Nivedhan Specialestuderende 5908-114
Mathiesen, Signe Lund Ph.d.-studerende signelma@food.au.dk +4525772779
Mielby, Line Ahm Tenure Track Adjunkt lineh.mielby@food.au.dk +4520682679 +4520682679 5911-126
Niaura, Tadas Videnskabelig assistent 5908-114
Nielsen, Ida Krog Videnskabelig assistent ida.krog@food.au.dk 5911-213
Peng-Li, Danni Ph.d.-studerende dpl@food.au.dk +4522480038
Poulsen, Rune Bachelorstuderende rupo@food.au.dk 5908-114
Sfyra, Konstantina Sensorik Laboratorieleder ksfyra@food.au.dk 5911-118
Wang, Qian Janice Adjunkt qianjanice.wang@food.au.dk +4522319864 5911-128